Altevita BIO Ginko Biloba v prášku 90g

Altevita BIO Ginko Biloba v prášku zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jednou z nejprodávanějších bylin na světě, která nabízí nepřeberné množství zdraví prospěšných látek s pozitivními účinky. Vysoký počet antioxidantů, flavonoidy, bilobalidy či terpenové látky podporují imunitu a správné fungování organismu. Ginko Biloba v jemném prášku je předním produktem v kategorii zelených potravin. 

 

 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: GF006
Značka: ALTEVITA
229 Kč
Kategorie: Zelené potraviny

Jinan dvoulaločný (Ginkgo Biloba) je vysoký, zdatný a nesmírně dlouhověký strom dožívající se věku až 4 000 let Extrakt obsahuje kolem 40 látek mezi které patří flavonoidy, tzv. ginkgo-flavonoidové glykosidy, terpenové látky charakteristické pro Ginkgo bilobu a to ginkgolidy A, B, C a J, organické kyseliny, bilobalidy a mnoho dalších zdraví prospěšných složek.  Pravidelná konzumace Ginkgo biloby zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jednou z nejprodávanějších bylin na světě. Zde uvádíme několik důvodů, proč užívat Ginkgo bilobu užívat.:

Deprese a změny nálady

Pacientům s diagnostikovaným mírným stupněm deprese může ginkgo biloba pomoci jako antidepresivum.

Antioxidanty

Ginkgo biloba poskytuje organismu silné antioxidanty, které jsou potřebné k odstranění buněk před škodlivými účinky volných radikálů a na regeneraci buněk v těle. Jsou velmi důležité jako prevence srdečních onemocnění, rakoviny a mnoha dalších závažných onemocnění.

Šumění nebo zvonění v uších

Studie ukazují, že Ginkgo Biloba pomáhá při léčbě šumu nebo zvonění v uších. Stále není jasné, jak tato rostlina podporuje zdravý sluch, ale předpokládá se, že jim zlepšuje tok kyslíku v sluchových orgánech. 

Alzheimerova choroba

Stále není objeven žádný stoprocentní lék na Alzheimerovu chorobu a není také zcela objasněno co tuto chorobu způsobuje. Každopádně mnoho lékařů pevně věří, že Ginkgo Biloba přispívá pozitivně, zvyšuje průtok krve do mozku, nervové vysílače a zlepšuje pomalou degeneraci mozkových buněk.

Parkinsonova choroba

Parkinsonova choroba je spojena s nekontrolovatelnými pohyby, ztrátou koordinace a rovnováhy a předpokládá se, že pravidelné používání Ginkgo biloba zmírňuje tyto příznaky. Bylina zvyšuje průtok krve do mozku a poskytuje vyšší koncentraci neurotransmiterů přítomných v mozku.

Mrtvice

Ginkgo biloba pomáhá předcházet mrtvici tím, že minimalizuje tvorbu krevních sraženin v tepnách a zlepšuje tok krve do hlavních orgánů včetně mozku. U pacientů s mozkovou příhodou může Ginkgo biloba pomoci obnovit poškozené mozkové buňky.

Roztroušená skleróza

Neustále probíhají výzkumy o této nemoci, ale vědci se domnívají, že Ginkgo biloba bude v budoucnu užitečná bylina pro léčbu škodlivých účinků roztroušené sklerózy.

Studie ukázaly, že živiny, které se nacházejí v listech ginkgo biloba mohou pomoci při léčbě následujících specifických onemocnění jako je demence, problémy se sítnicí nebo tinnitus.

Kardiovaskulární onemocnění (vysoký krevní tlak)

Kromě toho může Ginkgo Biloba pomoci zlepšit náladu a koordinaci, jakož i zvýšit úroveň energie, sílu a duševní výkonnost.

Doporučené dávkování:

1 čajová lžička 2-3 x denně. Ginkgo biloba lze přidávat do jogurtů, nápojů a zmrzlinových mléčných výrobků nebo se smíchá s jinými superpotravinami pro znásobení účinků. Nevhodné pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Složení: 100% BIO Ginkgo biloba

Výživové údaje výrobky na 100 g:

  • energetická hodnota: 1321kJ / 317kcal,
  • tuk: 8,36 g z toho nasycené mastné kyseliny 2,80 g,
  • bílkoviny: 11,61 g,
  • sacharidy: 31,60 g z toho cukry 7,26 g,
  • vláknina: 32,32 g,
  • sůl: <0,01 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu