Altevita 5% dilute Růže bulharská v hroznovém oleji 10ml

Altevita 5% dilute Růže bulharská v hroznovém oleji vyrobená parovodní destilací lupenů květů rostliny. Éterický ředěný olej z růže bulharské v kombinaci s hroznovým olejem nabízí velmi rychlý účinek od bolestí hlavy, migrény stresu či napětí. Stačí aplikovat na pulsní body (předloktí, zápěstí atd.) a během pár sekund poznáte účinky aroma oleje Altevita 5% dilute Růže bulharská. Jemná, teplá a zároveň sladká vůně nabízí opravdu příjemný aromaterapeutický zážitek. Tento olej patří k nejdražším a zároveň k nejsilnějším olejům světa. 5% dilute oleje jsou extrahovány z rostlin pěstovaných bez použití pesticidů, štěpků nebo jiných chemických látek.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT206
Značka: ALTEVITA
399 Kč
Kategorie: 5% dilute směsi

Altevita 5% dilute Růže bulharská v kombinaci s hroznovým olejem je dokonalou směsí pro aplikaci na pulsní body (zápěstí, předloktí atd.) s velmi rychlým, několika sekundovým účinkem. Lze použít také na masáže či do přírodní kosmetiky. Jedinečná sladká, smyslná, teplá vůně 5% dilute směsi z růže bulharské se vyrábí parovodní destilací lupenů květů rostliny. Velmi účinně snižuje bolesti hlavy, menstruační bolesti, pomáhá navodit příjemný a klidný spánek a eliminuje stres. Objevte kouzlo přírodních éterických olejů, které patří k nejdražším a v koncentrovaném stavu k velmi silným esenciálním olejům.  

Fyzické účinky:

 • menstruace – křeče, PMS,
 • pokožka,
 • kosmetika – hydratace, regenerace, suchá a zralá pleť,
 • migrény a bolesti hlavy,
 • afrodiziakum,
 • poporodní deprese (pocit štěstí a spokojenosti po porodu).

Psychické účinky:

 • emoce,
 • nervy, napětí a stres,
 • pocit zoufalství a melancholie,
 • náladovost, frustrace, žárlivost,
 • podporuje lásku, důvěru, přijetí sebe samého,
 • pomáhá navodit harmonický spánek.

 Tipy k použití a vhodné kombinace:

 • bergamot a jiné citrusy, geránium, levandule, kadidlo, jasmín, santalové dřevo, heřmánek, šalvěj, neroli, pačuli, Ylang-ylang,
 • olej nanášejte na zápěstí, za uši nebo pod nos,
 • menstruace – s cypřišem a gerániem.

Upozornění a kontraindikace – viz piktogramy: 3 - 8 - 11

mceclip0

Důležité upozornění:

Altevita 5% dilute esenciální oleje jsou čistě přírodní éterické oleje, které jsou extrahovány z rostlin pěstovaných bez přítomnosti chemie. BIO 5% dilute směsi jsou silice prvotřídní kvality a zajisté oceníte jejich příjemnou vůni a jejich účinky na zdraví. Jsou velmi vzácné a patří k nejdražším olejům s neskutečnou silou. Používejte vždy ředěné v nosném oleji, v koncentrované podobě mohou způsobit např. bolesti hlavy. Nejlepším způsobem použití éterických olejů je aplikace na pokožku. Nepoužívejte na difúzování či do aromalamp. Objevte sílu přírody pomocí aromaterapie například při masáži a ponořte se do světa relaxu a odpočinku.

Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu