Altevita 5% dilute Neroli v hroznovém oleji 10ml

Altevita 5% dilute Neroli v hroznovém oleji je vyráběný parovodní destilací květů. Silice z Neroli (pomerančového květu) nabízíme ředěné a to nejen kvůli jeho vysoké ceně. Síla neředěného oleje může totiž způsobit silné bolesti hlavy. Avšak i při jeho nízké koncentraci má silné a velmi výrazné aromaterapeutické účinky. Éterický 5% dilute aroma Neroli olej je vhodný k použití na pokožku – například na pulsní body pro velmi rychlý účinek. Vyzkoušejte nejdražší éterický vonný olej a objevte sílu přírodní silice Neroli.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT205
Značka: ALTEVITA
174 Kč
Kategorie: 5% dilute směsi

Altevita 5% dilute Neroli v hroznovém oleji s květinovým tónem s náznakem vůně pomeranče. Vzhledem ke své síle i ceně musíme tyto éterické oleje nabídnout zředěné. Neroli (pomerančový květ) aroma 5% dilute olej má velmi silný a výrazný terapeutický účinek i při jeho nízké koncentraci. Esenciální oleje jsou vhodné pro přímou aplikaci na kůži například při masáži nebo aplikací na pulsní body. Kvůli vysoké koncentraci v žádném případě 5% dilute směsi nepoužívejte v kombinaci s aroma difuzérem či aromalampou!

Fyziologické účinky:

 • trávení – křeče, průjem, plynatost, koliky (u dětí),
 • kosmetika – parfumerie, omlazení, jizvy a strie, zralá a citlivá pokožka,
 • svalové křeče,
 • hormonální regulace – podporuje harmonický menstruační cyklus,
 • pomáhá při arytmii, nočním pocení, snižuje KT.

Psychické účinky:

 • navozuje smyslné a euforické nálady,  
 • zmírňuje úzkost, stres, napětí,
 • jeden z nejlepších olejů pro srdce a mysl,
 • pomáhá při potlačovaných emocích, pocitech strachu,
 • navozuje klidný a hluboký spánek,
 • vhodný pro lidi po překonání šoku (hluboké emocionální rány),
 • jeden z nejúčinnějších olejů na deprese.

Tipy k použití a vhodné kombinace:

 • bergamot, geránium, jasmín, levandule, citrón, pomeranč, Ylang-ylang, rozmarýn, petitgrain, růžové dřevo, šalvěj, myrha,
 • vhodné pro směs na masáže.

Upozornění a kontraindikace – viz piktogramy: 3 – 7 - 9

mceclip0

Důležité upozornění:

Altevita 5% dilute esenciální oleje jsou čistě přírodní éterické oleje, které jsou extrahovány z rostlin pěstovaných bez přítomnosti chemie. BIO 5% dilute směsi jsou silice prvotřídní kvality a zajisté oceníte jejich příjemnou vůni a jejich účinky na zdraví. Jsou velmi vzácné a patří k nejdražším olejům s neskutečnou silou. Používejte vždy ředěné v nosném oleji, v koncentrované podobě mohou způsobit např. bolesti hlavy. Nejlepším způsobem použití éterických olejů je aplikace na pokožku. Nepoužívejte na difúzování či do aromalamp. Objevte sílu přírody pomocí aromaterapie například při masáži a ponořte se do světa relaxu a odpočinku.

Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu