Altevita 100% esenciální olej Petigrain (pomerančový list) 10 ml

Altevita 100% esenciální olej Petigrain (pomerančový list) posiluje imunitu a má antioxidační, protizánětlivé, antibakteriální a antiinfekční vlastnosti. Tento éterický vonný olej lze využít nejen při aromaterapii, ale i při masážích, inhalacích či v kosmetice. Díky vysokým desinfekčním vlastnostem  se hodí také jako přísada do čistících prostředků či rozprašovačů. Petigrain nazývaný také hořký pomerančový olej je dokonalým všestranným vonným olejem prvotřídní kvality. 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT203
Značka: ALTEVITA
135 Kč

100% přírodní esenciální olej Petitgrain (pomerančový list) bývá také nazývaný hořkým pomerančovým olejem, je destilován párou z voskovitých zelených listů a větviček stromů rostoucích v Jižní Americe. Díky antimikrobiálním a antibakteriálním vlastnostem je éterický olej Petigrain prospěšný pro pokožku, kardiovaskulární systém či imunitu. Nabízí také desinfekční vlastnosti a je proto ideální do rozprašovačů nebo čisticích prostředků. 

Fyzické účinky:

 • antioxidační, protizánětlivé, antibakteriální a antiinfekční vlastnosti,
 • posiluje imunitu,
 • kosmetika - mastná pleť, akné, mastné vlasy, deodoranty,
 • parfumerie,
 • podporuje zdravý kardiovaskulární systém,
 • zmírňuje nevolnost (i během těhotenství).

Psychické účinky:

 • zklidňuje, pomáhá při nespavosti (přírodní sedativum),
 • antidepresivum, zlepšuje náladu,
 • stimuluje mysl,
 • vhodný při podrážděnosti, nedostatku soustředění, hněvu a strachu,
 • podporuje kreativitu.

Tipy k použití a vhodné kombinace:

 • geranium, růžové dřevo, pomeranč, citron, Ylang-ylang, šalvěj, rozmarýn, jasmín, jalovec, skořice, eukalyptus, citronová tráva, cedrové dřevo, limetka, jasmín, neroli,
 • před spaním použít do difuzéru - v kombinaci s levandulí a bergamotem,
 • hodí se do masážních směsí.

Upozornění a kontraindikace - viz piktogramy: 3 -7 - 9

 

mceclip0

Důležité upozornění:

100% esenciální oleje jsou cenným darem přírody. Jsou ideálním pomocníkem v domácnosti, na cestách jednoduše všude, kde oceníte příjemnou vůni a účinky esenciálních olejů. Vzhledem k jejich síle jsou určeny prioritně na difúzování, inhalaci a ve správném ředění pro aplikaci na pokožku. Působí hlavně preventivně, nenahrazují žádná léčiva. Uvedené informace jsou naše a sdílené, proto doporučujeme, abyste si o každém esenciálním oleji udělali vlastní úsudek před jeho použitím, případně se informovali u odborného aromaterapeuta, kterému důvěřujete, protože i názory a školy v rámci aromaterapie jsou různé. Esenciální oleje chraňte před dětmi.

Objem: 10 ml

 

Balení: tmavé sklo s uzávěrem pro kapání

 

Distribuce: Altevita s.r.o., Nám. Slobody 10, Piešťany, www.altevita.sk

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu