Altevita 100% esenciální olej Kurkuma 10ml

Altevita 100% esenciální olej Kurkuma s výjimečnými účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu. Výrazná kořenitá vůně vonného oleje je velmi oblíbená při aromaterapii, inhalacích či masážích. Éterický olej Kurkuma je považován za jeden z nejúčinnějších olejů i díky antivirovým a antibakteriálním účinkům. Objevte 100% přírodní esenciální olej s celou řadou užitečných léčebných vlastností. Vonný olej vhodný k difúzování či použití do aromalampy.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT146
Značka: ALTEVITA
155 Kč

100% přírodní esenciální olej Kurkuma má antivirové a antibakteriální účinky. Kurkumová silice je olej s výjimečnými účinky na fyzickou i psychickou stránku lidského organismu. Kurkuma samotná je velmi oblíbenou bylinou v nepálském léčitelství a často se používá i v ajurvédské medicíně. Kurkumový esenciální olej bývá označován za jeden z nejúčinnějších aroma olejů, který podporuje funkci mozku, ledvin a zdravé detoxikace. 

Fyziologické účinky:

 • dýchací systém – rýma, nachlazení,
 • zdravá a čistá pleť,
 • trávení – koliky,
 • menstruace,
 • játra,
 • artritida.

Psychické účinky:

 • pocit pozitivního myšlení,
 • podpora koncentrace a snížení neklidu

Tipy k použití a vhodné kombinace:

 • játra – se zázvorem,
 • kadidlo, šalvěj, Ylang-ylang.

Upozornění a kontraindikace – viz piktogramy: 2 - 3 - 8 – 10

 • čistý olej může poškodit a popálit pokožku!
 • olej může zabarvit textilie!

mceclip0

Důležité upozornění:

Altevita 100% přírodní éterické oleje jsou ideálním pomocníkem v domácnosti a na cestách. Oceňte příjemnou vůni a léčebné přírodní účinky esenciálních olejů. Vzhledem k jejich síle jsou určeny prioritně do aromalampy, difuzéru, k inhalaci a ve správném ředění pro aplikaci na pokožku. Působí hlavně preventivně, v žádném případě nenahrazují léčiva. Poznejte různé vůně bylinek, ovoce a dřevin a objevte svět aromaterapie, saunování a masáží pomocí éterických olejů.

Objem: 10 ml 

Balení: tmavé sklo s uzávěrem pro kapání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu