Altevita 100% esenciální olej Kmín římský 10ml

Altevita 100% esenciální olej Kmín římský neboli cumin s jedinečnou typickou kořenitou vůní. Tento éterický olej posiluje element ZEM a je již po staletí znám z ajurvédské medicíny. Někdy je tento aroma vonný olej také označován za "falešný anýz". Vzniká parovodní destilací semen kmínu a je vhodný k aromaterapii, masážím, saunování či jako přísada do kosmetiky. Vyzkoušejte kvalitní přírodní aroma olej a podpořte trávení, dýchací systém nebo podpořte chuť k jídlu.

 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT34
Značka: ALTEVITA
207 Kč

100% éterický olej Kmín římský původem z Indie. Římský kmín neboli cumin má teplou kořeněnou vůni, působí proti bolestem hlavy či nadýmání a celkově posiluje organismus. Vzniká parovodní destilací semen kmínu a je vhodný k aromaterapii, inhalacím, jako potravinářské aroma či jako přísada do kosmetiky. Někdy je tento aroma vonný olej označován za "falešný anýz". Vyzkoušejte přírodní olej prvotřídní kvality Altevita Kmín římský spolu s difuzérem či aromalampou.

Fyziologické účinky:

  • trávení – plynatost, podporuje chuť k jídlu
  • zimomřivost
  • kašel, hleny
  • játra
  • menstruace

 Psychické účinky:

  • posílení sebedůvěry
  • olej vhodný pro ty, kteří vyrostli v nestabilním emocionálním prostředí (vzpomínky na nevyrovnané dětství)

 Tipy k použití a vhodné kombinace:

  • trávení, plynatost – v kombinaci s fenyklem, pomerančem, majoránkou
  • heřmánek, levandule, rozmarýn, orientální vůně

Upozornění a kontraindikace – viz piktogramy: 8 - 10

 mceclip0

Důležité upozornění:

100% esenciální oleje jsou cenným darem přírody. Jsou ideálním pomocníkem v domácnosti, na cestách jednoduše všude, kde oceníte příjemnou vůni a účinky esenciálních olejů. Vzhledem k jejich síle jsou určeny prioritně na difúzování, inhalaci a ve správném ředění pro aplikaci na pokožku. Působí hlavně preventivně, nenahrazují žádná léčiva. Uvedené informace jsou naše a sdílené, proto doporučujeme, abyste si o každém esenciálním oleji udělali vlastní úsudek před jeho použitím, případně se informovali u odborného aromaterapeuta, kterému důvěřujete, protože i názory a školy v rámci aromaterapie jsou různé. Esenciální oleje chraňte před dětmi.

Objem: 10 ml

 

Balení: tmavé sklo s uzávěrem pro kapání

 

Distribuce: Altevita s.r.o., Nám. Slobody 10, Piešťany, www.altevita.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu