Altevita směs esenciálních olejů Astro - Rak (Cancer) 10ml

Altevita směs přírodních esenciálních olejů Astro - Rak (Cancer) pro osoby narozené ve znamení Raka. Lidé v tomto znamení dokáží být velmi náladoví a přehnaně emotivní. Směs esenciálních olejů pro toto znamení obsahuje vonné oleje, které podpoří jeho pečlivou povahu či dokáží zmírnit stres a úzkosti. Éterické esence obsažené v astro oleji pomáhají tomuto znamení zůstat chladným a klidným. Vylepšete si svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Aromaterapie spolu s astrologií mají totiž hodně co nabídnout.

 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT113
Značka: ALTEVITA
199 Kč
rak2
Novinka

Altevita směs esenciálních olejů Astro – Rak (Cancer) určený k harmonizaci psychiky jedinců narozených ve znamení Raka. Obsahuje aroma silice z bergamotu, fenyklu a Ylang-ylang které jsou namíchány přesně tak, aby pozitivně působili přímo na osoby narozené v astro znamení Rak, které je čtvrté astrologické znamení zvěrokruhu. V astrologii se jedná o vodní znamení, které je považováno za negativní (introvertní). Směs Altevita Astro éterických olejů pro znamení raka obsahuje složky, které mohou pomoci podpořit jeho povahu zmírněním stresu a úzkosti. Jsou také velmi prospěšné pro trávení a podporují obecně dobré zdraví.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení. Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a snadno se vyrovnat s vlastnostmi negativními. 

Lidé narození ve znamení Raka jsou laskaví, ale dokážou být i velmi náladoví či přehnaně emotivní. Tito jedinci mají bohatý vnitřní život, fantazii a velmi dobrou paměť. Mezi negativní vlastnosti raků patří neklid, netrpělivost a proměnlivost. Jsou pesimističtí se sklonem ke stísněnosti a depresím. Sami nejsou moc pracovití, mají blízko k lenosti a pohodlnosti. Za jejich zdravotní potíže může hlavně psychická nevyrovnanost, která   projevuje onemocněním trávicího traktu, problémy s chodidly, obezitou a zácpou.

Znamení Rak (Cancer) 21. červen – 21.červenec

Citlivý a pečlivý

Element: voda

Klíčová myšlenka: I FEEL (Cítím)

Planeta: Měsíc

Klíčová slova: nesmělost - citlivost - houževnatost - vnímavost - intuice

Orgán: nohy, lymfa

Onemocnění: problémy s chodidly, onemocnění žláz, onemocnění trávicího systému

Esenciální oleje: bergamot-fenykl-Ylang-ylang

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu